Polecamy: salon fryzjerski, fryzjer, gabinet kosmetyczny, Gabinet Laseroterapii, Laseroterapia, legionowo, przedłużanie włosów, zagęszczanie włosów, goldwell, gabinet kosmetyczny, mikrodermabrazja, peeling kawitacyjny, ultradźwięki, manicure, pedicure, solarium, masaż, trwała depilacja laserowa, fotoodmładzanie, zamykanie naczyń krwionośnych, usuwanie przebarwień, leczenie trądzika różowatego, leczenie trądzika pospolitego

Salon Fryzjerski | Gabinet Kosmetyczny | Dłonie i Stopy | Solarium | Masaż
SALON FRYZJERSKI damsko - męski i dziecięcy
Proponujemy Państwu najnowocześniejsze trendy w strzyżeniu oraz technologie w koloryzacji i balejażach. Wykonujemy również regenerację włosów z użyciem pary.

Nasz salon fryzjerski pracuje na produktach niemieckiej firmy GOLDWELL.
Jesteśmy również posiadaczami CERTYFIKATU GOLDWELL, który jest świadectwem i jednocześnie gwarancją , że stosujemy wyłącznie profesjonalne produkty do włosów firmy GOLDWELL. Tym samym firma "GOLDWELL" ręczy za jakość stosowanych i oferowanych Państwu produktów w naszym salonie.

W swojej ofercie posiadamy również nowy system do natychmiastowej regeneracji i pielęgnacji włosów GOLDWELL Inner Effect - rewolucja w usługach pielęgnacji salonowej.
Nowa seria GOLDWELL Inner Effect oferuje jedyne w swoim rodzaju usługi pielęgnacji, możliwe do wykonania wyłącznie w salonie. Głęboka regeneracja włosa połączona z ochroną koloru sprawiają, iż włosy wyglądają wspaniale i są w doskonałej kondycji. Inner Effect to seria, na którą klienci czekali już od dawna, a uzyskany efekt będzie zgodny z ich wyobrażeniami dotyczącymi idealnej pielęgnacji.
Ekskluzywna seria Inner Effect to nie tylko pielęgnacja włosów w salonie, to również kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów w domu. W naszej ofercie znajduje się również usługa przedłużanie i zagęszczanie włosów pasmami z włosów naturalnych.

  
 
  
 
  
 
  

Salon Fryzjerski, Gabinet Kosmetyczny, Gabinet laseroterapii, Manicure, Pedicure, dłonie i stopy, Solarium, Masaż, Fryzjer. Zapraszamy

© 2007 Calypso | Kilos.pl